Genel İngilizce

Features
  • Kurs Başlangıcı:
    Her Ay
  • Öğrenci sayısı
    En fazla 12
  • En Küçük Yaş
    16+

İngilizce maceranıza Cambridge Academy İstanbul  ile başlayın.
Cambridge Academy İstanbul genel İngilizce kursları, dil ve iletişim becerilerinizi geliştirmenize yüksek bir IELTS / TOEFL puanı almanıza katkı sağlamaya ve ya sadece öğrenme keyfini tadabilmek adına İngilizce öğrenmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Genel İngilizce kurslarımızın her biri toplamda iki ay süren 6 seviyeden oluşmaktadır. Ücretsiz Seviye Tespit Sınavı’mızın ardından, öğrencilerin kendileri için en uygun seviyeye katılmalarına olanak sağlıyoruz.

Kurslarımız, öğrencilere gerçek yaşam koşullarında etkili bir şekilde iletişim kurma konusunda güven vermeyi amaçlamaktadır. Her kurs; temel gramer, kelime bilgisi, telaffuz, deyimler ve konuşma dilini ele alırken konuşma, dinleme, okuma ve yazmaya da odaklanarak dengeli bir program sunmaktadır.

Cambridge Academy’de iletişimsel bir öğretim yöntemi kullanıyoruz, yani size sadece teori ve pratikte yardımcı olmakla kalmayıp dili yazma ve konuşma pratiği ile kullanabilmenizi sağlıyoruz. Deneyimli öğretmenlerimiz, dersleri ilgi çekici ve eğlenceli kılmak için diyaloglar, oyunlar, rol yapma oyunları, grup tartışmaları ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı etkinlik kullanmaktadır. Dinleme, konuşma, okuma ve yazma pratiği yaparken aynı zamanda kelime dağarcığını, dilbilgisini ve telaffuzu geliştirmeye yardımcı olmak için ve öğrencileri İngilizcenin tüm alanlarında eğitmek için çeşitli güncel ders kitapları, materyal ve kaynaklar kullanıyoruz.