Genel İngilizce

Özellikler
  • Tarih
    Her Ay
  • Öğrenci Sayısı
    En fazla 12
  • Yaş Sınırı
    16+

Cambridge Academy – Genel İngilizce Kursları, dil ve iletişim becerilerinizi geliştirmenize, İngilizce seviye belirleme sınavlarına hazırlanmanıza veya sadece keyifli bir ortamda İngilizce öğrenmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Genel İngilizce kurslarımızın her biri toplamda 2 ay süren 6 seviyeden oluşmaktadır. Ücretsiz Seviye Testi ardından, öğrencilerin İngilizce seviyelerine uygun sınıflara yerleşimi gerçekleşecektir.

Kurslarımız, öğrencilere gerçek yaşam koşullarında etkili bir şekilde iletişim kurma konusunda güven vermeyi amaçlamaktadır. Her kurs; temel gramer, kelime bilgisi, telaffuz, deyimler ve konuşma dilini ele alırken, aynı zamanda konuşma, dinleme, okuma ve yazmaya da odaklanarak dengeli bir program sunmaktadır.

İngilizce öğrenmek, İngilizce bilgisini geliştirmek isteyen herkes Genel İngilizce eğitim programımızdan yararlanabilmektedir. Cambridge Academy’de iletişimsel bir öğretim yöntemi kullanıyoruz, yani sizin yazma ve konuşma pratiği ile İngilizceyi etkin bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyoruz. Deneyimli öğretmenlerimiz, dersleri ilgi çekici ve eğlenceli kılmak adına diyaloglar, rol yapma oyunları, grup tartışmaları ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı etkinlik kullanmaktadır. Dinleme, konuşma, okuma ve yazma pratiği yaparken aynı zamanda kelime dağarcığını, dilbilgisini ve telaffuzu geliştirmeye yardımcı olmak ve öğrencileri İngilizcenin tüm alanlarında eğitmek için çeşitli güncel ders kitapları, materyallar ve kaynaklar kullanıyoruz.