Özel Dersler

ŞİŞLİ, BEŞAKŞEHIR

FİLM KULÜBÜ

HERGÜN 5 SAAT

HER AY

OKUMA KULÜBÜ

 AKREDITASYON

İhtiyaçlarınızı nokta atışı müfredatlarla karşılayacak olan İngilizce kursu İstanbul sınırları içerisinde sizi bekliyor!

Cambridge Academy’nin Şişli ve Başakşehir şubelerinde size özel İngilizce kursları ile hayal ve hedeflerinize hızla ulaşabilirsiniz. Bütçenize, ihtiyacınıza ve öğrenme şeklinize en uygun özel dersleri profesyonel eğitmenlerimizden alabilirsiniz. İngilizce öğrenme sürecini en verimli şekilde geçirmek için birebir derslerle geliştirmek istediğiniz yeteneğinize odaklanabilirsiniz. Okumadan yazmaya, konuşmadan dinlemeye kadar her yetenek dalında dilediğiniz kadar ders alabilir; derslerinizi dilerseniz profesyonel yaşama dilerseniz de sosyal yaşama odaklayabilirsiniz.

Özel derslerinizin gün ve saatini tamamen kendinize göre şekillendirerek en rahat hissettiğiniz anlarda eğitim almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Dilerseniz derslerinizi şubelerimizde yüz yüze olacak şekilde planlayabilir dilerseniz de online İngilizce eğitimi tercihinde bulunabilirsiniz.

Kişiye özel İngilizce kursu programımıza katılan bireyler, belirli konu başlıklarına ve/veya belirli alanlara yönelik ihtiyaçlarının farkında olan kişilerdir. Örneğin, İngilizce gramer alanında kendinize çok güveniyor ancak duyduklarınızı anlama konusunda eksiklik hissediyorsanız size özel listening dersleri içeren İngilizce kurslar ile hedeflediğiniz noktaya çok hızlı şekilde gelebilirsiniz.