Eğitim Sistemi

Cambridge Academy, düzenlediği İngilizce kurslar ile yurt dışındaki eğitim standartlarını Türkiye’ye taşıyor. Deneyimli yabancı eğitmen kadrosu, son teknolojiyle donatılmış eğitim ortamları ve uluslararası öğrencilerden oluşan sınıflarıyla hayalinizdeki İngilizce kursu İstanbul merkezde sizleri bekliyor!

Şişli ve Başakşehir’de konumlanan şubelerimizde tüm öğrencilerimiz bol bol pratik yapma ve her saniye İngilizceye maruz kalma fırsatı yakalıyor. Öğrenci psikolojisine son derece hâkim olan eğitmenlerimiz ve danışmanlarımız, hayallerinize ve hedeflerinize giden yolda İngilizceyi en verimli şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlıyor.

İnteraktif bir eğitim anlayışı benimseyerek organize ettiğimiz kursların hemen hepsi haftanın 5 günü 4’er saat süren son derece keyifli dersler içeriyor. Gerek öğretmen öğrenci etkileşiminin gerekse sınıf içi etkileşimin son derece yüksek olduğu yoğun derslerimize ilaveten her gün 1 saat de konuşma pratiğine yönelik aktiviteler planlanıyor. Üstelik bu aktiviteler birbirinden eğlenceli sosyal etkinlikler içeriyor. Bireylere ve kurumlara yönelik kurslarımız gibi çocuklar için İngilizce kursu alternatiflerimiz de konunun uzmanları tarafından özenle hazırlanmış bir müfredatı takip ediyor.

Cambridge Academy’nin İstanbul İngilizce kursları arasında yıldız gibi parlayan programları her bütçeye hitap ediyor. Siz de hemen şimdi bizimle iletişime geçerek hafta içi sabah (yoğun), hafta içi öğleden sonra (yoğun), hafta içi akşam (ekonomik) ve hafta sonu sabah programlarımızdan size en uygun olanına kolaylıkla kayıt yaptırabilirsiniz.

Cambridge Academy, öğrencilerinin rahat ve güvenli bir ortamda
kaliteli eğitim alarak İngilizce öğrenmelerini sağlar.