Eğitim Sistemi

Yurt dışındaki eğitim standartlarını Türkiye’ye getiren Cambridge Academy, alanında uzman yabancı eğitmen kadrosu, teknolojiyle donatılmış eğitim merkezleri, uluslararası öğrenci grupları ve pratik yapmanıza yardımcı olan etkinlikleriyle İngilizce öğrenmek isteyen herkese İstanbul’un merkez konumlarında (Şişli, Beşiktaş ve Başakşehir) hizmet vermektedir.

Dil öğrenmenin altın kuralı; bol bol pratik yapmaktır. Cambridge Academy bu doğrultuda, farklı seviyelerdeki tüm öğrencilerine uygun pratik yapacakları yoğun ve interaktif bir eğitim programı sunmaktadır. Haftada 5 gün, günde 4’er saat ders ve 1’er saat konuşma pratiğini arttıran aktivitelerden oluşan eğitim programları uygulamaktadır. Cambridge Academy, yoğun ve aktif eğitim yapısı sayesinde 4 haftanın sonunda öğrencinin kurunu başarıyla tamamlamasını sağlar. Eğitim kurumumuz öğrencilerine 4 farklı eğitim seçeneği sunmaktadır: Hafta içi sabah (yoğun), hafta içi öğleden sonra (yoğun), hafta içi akşam (ekonomik) ve hafta sonu sabah.

Cambridge Academy’nin, çok boyutlu eğitim sistemi ile öğrenciler, zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmektedir. 

Kişisel, kurumsal ve sınava yönelik eğitimler veren kurumumuz başarılı, deneyimli ve alanında uzman eğitmenleri ile siz öğrencilerini bekliyor.

Cambridge Academy, öğrencilerinin rahat ve güvenli bir ortamda
kaliteli eğitim alarak İngilizce öğrenmelerini sağlar.