Online Genel İngilizce

Özellikler
 • Tarih:
  Her Ay
 • Öğrenci sayısı
  En fazla 12
 • Yaş Sınırı
  16+

Online İngilizce eğitimi kapsamında en çok rağbet gören programlarımızdan biri olan online genel İngilizce kursu, her biri 2 ay süren 6 seviyeden oluşuyor. Ücretsiz deneme sınavında seviyelerini ve yeteneklerini test eden öğrencilerimiz kendi seviyelerine en uygun sınıfa yerleştiriliyor.

Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak organize ettiğimiz online genel İngilizce kursumuzda maksimum sınıf mevcudu 12 olarak belirlenmiştir. Saatlerinizi trafikte harcamak yerine evinizin konforunda veya en verimli vakit geçirdiğiniz mekanda kursumuza dahil olabilirsiniz. Online İngilizce eğitimi sırasında İngilizce iletişim kurmaya yönelik becerilerinizi bol bol pratik etme imkanı bulacaksınız. Profesyonel eğitmenlerimiz İngilizceyi gayet akıcı bir şekilde konuşmak için gerekli teorik altyapıyı ve özgüveni oluşturmanıza yardımcı olurken İngilizce gramer ve okuma gibi alanlardaki bilginizi de büyük bir hızla geliştirmenizi sağlayacak.

Kursumuza katılan tüm öğrencilerimiz, her hafta gelişimlerini yakından takip eden öğretmenleri tarafından kişisel bir geri bildirim alarak İngilizce bilgilerini kusursuzlaştırma yolunda önemli ipuçları yakalayacak.

Hayalimdeki İngilizce kursu İstanbul sınırları içerisinde yer almalı ve yüz yüze eğitim vermeli diyen öğrencilerimiz Başakşehir ve Şişli şubelerimizdeki yüz yüze kursları tercih edebilirler.

Bu Online İngilizce eğitimi ile genel İngilizce becerilerini ana dil seviyesine çıkartmayı amaçlayan öğrencilere favori mekanlarından ulaşabilecekleri modern bir eğitim anlayışı sunmayı hedefliyoruz. İngilizce kitap okumak, film izlemek, metin yazmak ve akıcı bir şekilde konuşma yapabilmek isteyen her birey kursumuzdan en üst düzeyde verim alacaktır.

 • Online İngilizce eğitimi programı ile akıcı bir şekilde İngilizce konuşma ve İngilizce canlı sohbetlerde yer alma özgüvenini kazanacaksınız.
 • Nitelikli İngilizce öğretmeniniz ve sınıf arkadaşlarınızla dinleme becerilerinizi geliştireceksiniz.
 • Diğer ülkelerden yeni insanlarla tanışıp; İngilizce pratiği yapabileceğiniz bir İngilizce topluluğu oluşturacaksınız.
 • İhtiyaçlarınızın ve gelişiminizin ele alınması için her sekiz haftada bir kişisel rehberlik saati alacaksınız.
 • Her ayın sonunda ayrıntılı gelişim raporu ve İngilizce sertifikası edineceksiniz.