Online İngilizce Kursları

Online İngilizce eğitimi programlarımızdan yararlanarak dilediğiniz gün dilediğiniz zaman evinizin konforunda İngilizce öğrenin.

EĞİTİM UYGULAMASI

FİLM KULÜBÜ

HERGÜN 3 SAAT

HER AY

OKUMA KULÜBÜ

 AKREDITASYON

Hayata dair hemen her detayın dijital platformlara taşındığı günümüz dünyasında online İngilizce eğitimi de yoğun rağbet görüyor. Geleneksel yüz yüze eğitimin sağlayamadığı zaman ve mekan serbestliği sağlayan online İngilizce kursu seçenekleri, çoğu zaman sınıf ortamındaki kurslara kıyasla daha ekonomik olmasıyla da öne çıkıyor. Benzersiz eğitim sistemini geleneksel kurslarına yansıttığı gibi online kurslarında da yansıtan Cambridge Academy, online kurslarını son teknoloji yazılım ve donanımlarla gerçekleştiriyor.

Öğrenci psikolojisine son derece hakim olan eğitmenlerimiz sayesinde İngilizce kursu online ortamda da son derece öğretici ve keyifli geçiyor. CELTA/DELTA gibi İngilizce eğitiminin uluslararası geçerliliğe sahip olan en prestijli sertifikalarına sahip olan eğitmenlerimiz, MEB gereklilikleri uyarınca sürekli yeni eğitimler alarak kendilerini geliştiriyor ve modern eğitim teknikleri benimsiyor. Bu sayede online sınıf ortamındaki derslerimiz de en az fiziksel sınıf ortamındaki derslerimiz kadar verimli geçiyor.

Hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanabilen online İngilizce eğitimi seçeneğimiz ile hayallerinize hiç olmadığınız kadar yakınsınız! Üstelik derslerimize evinizin en konforlu köşesinden, en sevdiğiniz kafeden, yemyeşil bir bahçeden veya sahil kenarından; kısacası favori mekanınızdan katılabilirsiniz.

Online İngilizce kursu seçeneğini değerlendiren öğrencilerimiz, öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla canlı, gerçek zamanlı derslerde eğitim görüyor. Ayrıca tüm öğrencilerimiz, ders dışında kişisel gelişimlerini en iyi şekilde destekleyecek olan özelleştirilmiş destek ve haftalık geribildirimler alıyor. Online kurslarımızdaki ana odağımız, her öğrencinin kişisel hedeflerini belirlemek ve buna ulaşmalarını sağlayabilmek için teknolojinin ve dijital dünyanın sunduğu tüm avantajlardan yararlanan bir plan yapmaktır.

Hayalinizdeki İngilizce kursu online ortamda! Online kurslarımıza kayıt yaptıran tüm öğrencilerimiz, her 8 haftada bir, kişisel ilerlemelerini değerlendirmek için öğretmenlerinden bire bir eğitim alma hakkı kazanıyor.

Online İngilizce eğitimi programlarımız yalnızca genel İngilizce ile sınırlı değildir. Online TOEFL kursu ve online IELTS kursu başta olmak üzere, proficiency ve SAT gibi sınav odaklı kurslarımıza da kayıt yaptırabilirsiniz.

Çevrimiçi İngilizce kurslarımızı seveceğinizden o kadar eminiz ki, online kurslarımıza kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize kurs ücretlerinde PARA İADESİ GARANTİSİ * sunuyoruz.

*Öğrenciler, çevrimiçi kurslarından memnun kalmazlarsa, derslerin ilk haftasında yazılı olarak geri ödeme talep etmelidir.

Online Genel İngilizce

Genel İngilizce Kurslarımız her biri 2 ay süren 6 seviyeden oluşmaktadır. Ücretsiz yerleştirme sınavımızın ardından, öğrencilerimizin kendilerine en uygun seviyeye katılmalarını sağlıyoruz. 

Online IELTS Sınıfı

Online akademik IELTS kursumuz, kendi evinizin rahatlığınızda IELTS’te mümkün olan en iyi puanı almanıza yardımcı olacaktır.

Online TOEFL Sınıfı

Cambridge Academy TOEFL kursu hedefi kolej ve üniversite programları, kariyer yükselişi ve hatta İngilizce’yi analiz etme becerilerinde ilerleme olan öğrenciler için tasarlanmış, haftada 20 saatlik bir kurstur.

Online Özel Dersler

Çok az zamanınız varsa veya İngilizce’yi öğrenmek isteme sebebiniz farklıysa online özel İngilizce dersleri sizin için harika bir seçenek. Online özel İngilizce derslerimiz ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilir böylece dersler tamamen sizin isteklerinize göre uyarlanır. Farklı amaçlara göre ders; genel, akademik olabileceği gibi iş İngilizcesi de içerebilir.