Online İngilizce Kursları

Online eğitim programlarımızdan yararlanarak
dilediğiniz zaman evinizin rahatlığında İngilizce öğrenin.

Sınıflarımız iletişimsel bir yaklaşımı benimsemektedir, temel amacımız öğrencilerin anlamlı ve gerçek iletişim üretmesidir. Sınıflar, iletişim kurma ve dinlemenin yanı sıra dil bilgisi, okuma ve yazma becerilerini öğrenmeye yoğun bir şekilde odaklanır. Çevrimiçi kurslarımız, öğrencilerin İngilizcelerini hızlı ve önemli bir şekilde geliştirmelerine ve dili kullanırken kendilerine güvenmelerine olanak tanımaktadır.  Bizimle anadili İngilizce olan biri gibi konuşmayı öğreneceksiniz!

Kendini işine adamış ve son derece profesyonel İngilizce öğretmenlerimiz, Uluslararası ingilizce öğretmenliği yeterlilik sertifikası olan CELTA/DELTA sertifikalarına sahip alanlarında üniversite mezunu öğretmenlerdir. Öğretim kadromuz, birçok farklı ülke, millet ve kültürden gelen deneyime sahip geniş bir yelpazeden oluşmaktadır.  Ayrıca, akredite olduğumuz Milli Eğitim Bakanlığı’nın gereklilikleri uyarınca, tüm öğretmenler düzenli eğitim almakta ve son derece deneyimli Eğitim Direktörümüz tarafından yönetilmektedirler.

Cambridge Academy çevrimiçi eğitim deneyimimizi mükemmelleştirdi. İleri seviyede bir deneyim sunmak için en yeni ve en gelişmiş yazılım ve teknolojilere yatırım yaptık!Bu, kendi evinizin rahatlığında en kaliteli eğitim deneyimine ulaşacaksınız demektir!

Öğrenciler, Cambridge Academy öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla canlı, gerçek zamanlı derslerde eğitim görecek ve sınıf dışında ekstra uygulama için kişisel, özelleştirilmiş destek alacaklardır. Tüm öğrenciler, İngilizcelerini hızla geliştirebilmeleri için haftalık kişisel geri bildirim alacaklardır. Sınıf öğretimi, kişisel çalışma ve kişisel geri bildirim uygulamaları, öğrencilerimize harika sonuçlar vermektedir. Ana odağımız, her öğrencinin kişisel hedeflerini belirlemek ve buna ulaşmak için bir plan yapmaktır!

Ayrıca, her 8 haftada bir, öğrenciler, ilerlemelerini tartışmak için öğretmenleriyle bire bir eğitim alacaklar, ayrıca bireysel ilerlemelerini nasıl en üst düzeye çıkaracakları ve hedeflerine nasıl ulaşacakları konusunda rehberlik ve tavsiye alacaklardır.

Öğrencilerimizin  ayrıca PROFICIENCY, TOEFL, SAT ve IELTS gibi çeşitli sınavlara hazırlanmayı seçme imkanları bulunmaktadır.

Çevrimiçi İngilizce kurslarımızı seveceğinizden o kadar eminiz ki, tüm öğrencilere kurs ücretlerinde PARA İADESİ GARANTİSİ * sunuyoruz.

*Öğrenciler, çevrimiçi kurslarından memnun kalmazlarsa, derslerin ilk haftasında yazılı olarak geri ödeme talep etmelidir.

Online Genel İngilizce

Genel İngilizce Kurslarımız her biri 2 ay süren 6 seviyeden oluşmaktadır. Ücretsiz yerleştirme sınavımızın ardından, öğrencilerimizin kendilerine en uygun seviyeye katılmalarını sağlıyoruz. 

Online IELTS Sınıfı

Online akademik IELTS kursumuz, kendi evinizin rahatlığınızda IELTS’te mümkün olan en iyi puanı almanıza yardımcı olacaktır.

Online TOEFL Sınıfı

Cambridge Academy TOEFL kursu hedefi kolej ve üniversite programları, kariyer yükselişi ve hatta İngilizce’yi analiz etme becerilerinde ilerleme olan öğrenciler için tasarlanmış, haftada 20 saatlik bir kurstur.

Online Özel Dersler

Çok az zamanınız varsa veya İngilizce’yi öğrenmek isteme sebebiniz farklıysa online özel İngilizce dersleri sizin için harika bir seçenek. Online özel İngilizce derslerimiz ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilir böylece dersler tamamen sizin isteklerinize göre uyarlanır. Farklı amaçlara göre ders; genel, akademik olabileceği gibi iş İngilizcesi de içerebilir.