İngilizce Kursları

Ana dili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde, güvenilir ve rahat bir ortamda İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarın.

İngilizce öğrenirken konuşma pratiği yapılmaması ve öğrencinin konuşmaya zorlanmaması yapılan temel ve en önemli hatalardandır. Cambridge Academy olarak, sınıflarımızda iletişimsel bir yaklaşımı benimsiyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz, sadece eğitmenleri ile değil, kendi aralarında da İngilizce konuşuyor ve seviyelerini kısa sürede ilerletebiliyor. Sınıflarımızda, iletişim kurma ve dinlemenin yanı sıra, dil bilgisi, okuma ve yazma becerilerini de geliştirmek için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. 

Özel olarak tasarlanmış eğitim programlarımız sayesinde İngilizce konuşurken kendinize olan güveniniz artaracak ve kısa sürede dilediğiniz sonuca ulaşacaksınız. İngilizceyi bizimle ana diliniz gibi konuşacaksınız! 

Öğretmen kadromuz, uluslararası geçerliliğe sahip CELTA/DELTA İngilizce Öğretmenliği sertifikalarına sahiptir. Eğitim kadromuz, dünyanın farklı ülkelerinden gelen her biri yabancı ve alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.

Cambridge Academy öğrencilerine, çok boyutlu bir eğitim sistemi sunmaktadır. Öğrencilerimizin, İngilizcelerini hızlı ve doğru bir şekilde geliştirebilmesi için her hafta kendilerine seviyeleri ve eksikleri konusunda özel geri bildirim yapıyoruz. Çok boyutlu eğitim sistemimiz, kişisel çalışma ve geri bildirim uygulamalarıyla öğrencilerimize, İngilizceyi kısa sürede öğretmeyi hedefliyoruz.

Öğrencilerimizin İngilizcelerini geliştirme hızını doğru bir şekilde değerlendirebilmek adına 8 haftada bir eğitmenlerimiz, öğrencilerle birebir ders yapmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz, kişisel seviyelerini nasıl en üst noktaya taşıyabilecekleri, hedeflerine nasıl ulaşabilecekleri konusunda rehberlik hizmeti de almaktadır. Bunun yanı sıra tüm öğrencilerimize ücretsiz deneme dersine katılma fırsatı sunuyor ve böylece alacakları eğitim hakkında oldukça detaylı bilgi edinmelerini sağlıyoruz.

Genel İngilizce

Cambridge Academy – Genel İngilizce Kursları, dil ve iletişim becerilerinizi geliştirmenize, İngilizce seviye belirleme sınavlarına hazırlanmanıza veya sadece keyifli bir ortamda İngilizce öğrenmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

IELTS Hazırlık Sınıfı

Açılımı International English Language Testing System olan IELTS, uluslararası geçerliliği olan İngilizce Dil Yeterlilik sınavıdır. IELTS sınavı Akademik ve Genel olmak üzere 2 şekilde uygulanır, IELTS hazırlık kursuna başlamadan önce başvuracağınız kurumun hangi tür IELTS sınav sonucu talep ettiğinden emin olun.

TOEFL Hazırlık Sınıfı

Açılımı Test of English As a Foreign Language olan TOEFL, Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma becerilerini ölçen İngilizce Dil Yeterlilik sınavıdır. TOEFL, dünya genelinde eğitim dili İngilizce olan birçok kolej ve üniversitenin lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına öğrenci kabul etme kriterleri arasındadır.

İngilizce Özel Dersler

İngilizce Özel Ders Eğitim Programı, dil seviyenizin tespitinin ardından özel hazırlanan bir eğitim programıdır. İngilizce öğrenme sürenizi en verimli şekilde değerlendirmeniz için okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi alanların hangisinde daha fazla eksiğiniz olduğunu belirleyip her bölüme ihtiyacınız olduğu kadar ağırlık veriyoruz.

Çocuklar için İngilizce

İngilizce bilmenin ve bu dilde iletişim kurmanın önemi, her geçen gün daha da artmaktadır. Bu nedenle çocukların İngilizce öğrenmesi, gelecekteki konumları için hayati bir önem taşımaktadır.

Proficiency

Proficiency veya hazırlık atlama sınavı, üniversitelerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda hazırladıkları yabancı dil seviye tespit sınavıdır. Proficiency sınavı sonucundan alınan puana göre, öğrenciler zaman kaybetmeden bölümlerine başlayabilir.