İngilizce Kursları

Ana dili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde, güvenilir ve rahat bir ortamda İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarın.

ŞİŞLİ, BEŞAKŞEHIR

FİLM KULÜBÜ

HERGÜN 5 SAAT

HER AY

OKUMA KULÜBÜ

 AKREDITASYON

İngilizce Kursları

Sıradan İngilizce kurslarının yaptığı en büyük hataların başında, öğrenciye yeteri kadar konuşma pratiği yaptırmamak ve öğrenciyi konuşmaya zorlamamak gelir. Zira dile gerçekten temas etmeyen, İngilizceye yeteri kadar maruz kalmayan ve İngilizceyi yeteri kadar kullanmayan bireylerin kalıcı öğrenme gerçekleştirmesi pek mümkün değildir.

Cambridge Academy İstanbul gerek ders içi gerekse ders dışı tüm aktivitelerde merkeze öğrenciyi koyar ve karşılıklı iletişime büyük önem verir. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz ve çok uluslu sınıflarımız sayesinde öğrencilerimiz her an her saniye İngilizceye maruz kalır. Böylece öğrencilerimiz İngilizce konuşma ve anlama becerilerini yurt dışında yaşıyormuşçasına son derece hızlı bir şekilde geliştirir.

 

İhtiyaçlara özel tasarlanan kurslarımızla öğrencilerimiz dinleme ve konuşma becerilerinin yanı sıra dil bilgisi, okuma ve yazma becerilerini de bol bol pratik etme imkanı bulur.

Dünyanın dört bir yanından gelen uzman öğretmenlerimiz gezegenimizin en prestijli eğitim sertifikalarından CELTA/DELTA İngilizce Öğretmenliği sertifikalarına sahiptir. İngilizcenizi en nitelikli öğretmenler eşliğinde büyük bir hızla geliştirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İstanbul İngilizce Kursları

İhtiyaç duyduğunuz kaliteli İngilizce kursu İstanbul kentinin en merkezi lokasyonlarında sizleri bekliyor! Şişli ve Başakşehir’de konumlanan şubelerimizde sizlerle tanışmayı bekliyor ve ücretsiz deneme dersi sunuyoruz.

İngilizce öğrenme ve geliştirme sürecinizi en doğru şekilde değerlendirebilmek adına eğitmenlerimiz 8 haftada bir öğrencilerimizle birebir ders yapmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz, seviyelerini en üst noktaya taşıma ve hedeflerine ulaşabilme konusunda ücretsiz rehberlik hizmetinden faydalanmaktadır. Cambridge Academy’nin sunmuş olduğu tüm avantajlara online İngilizce eğitimi alternatifiyle de ulaşabilirsiniz.

Genel İngilizce

Cambridge Academy – Genel İngilizce Kursları, dil ve iletişim becerilerinizi geliştirmenize, İngilizce seviye belirleme sınavlarına hazırlanmanıza veya sadece keyifli bir ortamda İngilizce öğrenmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

IELTS Hazırlık Sınıfı

Açılımı International English Language Testing System olan IELTS, uluslararası geçerliliği olan İngilizce Dil Yeterlilik sınavıdır. IELTS sınavı Akademik ve Genel olmak üzere 2 şekilde uygulanır, IELTS hazırlık kursuna başlamadan önce başvuracağınız kurumun hangi tür IELTS sınav sonucu talep ettiğinden emin olun.

TOEFL Hazırlık Sınıfı

Açılımı Test of English As a Foreign Language olan TOEFL, Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma becerilerini ölçen İngilizce Dil Yeterlilik sınavıdır. TOEFL, dünya genelinde eğitim dili İngilizce olan birçok kolej ve üniversitenin lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına öğrenci kabul etme kriterleri arasındadır.

İngilizce Özel Dersler

İngilizce Özel Ders Eğitim Programı, dil seviyenizin tespitinin ardından özel hazırlanan bir eğitim programıdır. İngilizce öğrenme sürenizi en verimli şekilde değerlendirmeniz için okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi alanların hangisinde daha fazla eksiğiniz olduğunu belirleyip her bölüme ihtiyacınız olduğu kadar ağırlık veriyoruz.

Çocuklar için İngilizce

İngilizce bilmenin ve bu dilde iletişim kurmanın önemi, her geçen gün daha da artmaktadır. Bu nedenle çocukların İngilizce öğrenmesi, gelecekteki konumları için hayati bir önem taşımaktadır.

Proficiency

Proficiency veya hazırlık atlama sınavı, üniversitelerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda hazırladıkları yabancı dil seviye tespit sınavıdır. Proficiency sınavı sonucundan alınan puana göre, öğrenciler zaman kaybetmeden bölümlerine başlayabilir.