Online Özel Dersler

Çok az zamanınız varsa veya İngilizce’yi öğrenmek isteme sebebiniz farklıysa online özel İngilizce dersleri sizin için harika bir seçenek. Online özel İngilizce derslerimiz ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilir böylece dersler tamamen sizin isteklerinize göre uyarlanır. Farklı amaçlara göre ders; genel, akademik olabileceği gibi iş İngilizcesi de içerebilir. Kendi, özel öğretmeninizin olması kavramak ve odaklanmak istediğiniz belirli alanların tanımlanmasını ve geliştirilmesini sağlar. Birebir İngilizce Dersleri en mümkün hızda İngilizceyi yoğun pratik yaparak öğrenmenizi sağlar.

rup dersleri yerine bireysel İngilizce derslerini tercih eden çoğu öğrenci, İngilizce’yi belirli konulara odaklanarak geliştirmek istemektedir. Birebir dersler, özelleştirilmiş veya kişiye özel uyarlanmış bir kurs isteyenler içindir. 

İhtiyacınız olan şey; belki zor bir gramer konusunu anlamak, belki kelime dağarcığınızı geliştirmek veya belki de dinleme ya da yazma yeteneğinizi geliştirmek…

Birebir İngilizce eğitimi sadece istediğiniz konuda uzmanlaşmanızı sağlamanın yanı sıra esnek bir zaman dilimi sunar böylelikle yoğun da olsanız dersleri planmanız mümkün hale gelir. Sadece siz ve eğitmeniniz; böylece iletişime daha çok güven duyacaksınız ve iletişim kurmanız çok daha kolay hale gelecek. Eğitmeniniz tüm dikkatini size verebilecek; dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz hatalarınızı düzeltebilecek. Birebir dersler sayesinde eğitmeniniz, bireysel hatalarınıza odaklanabilecek ve dersi kişiselleştirerek güçlendirmeniz gereken alanlara yoğunlaşabilecektir. 

Tüm öğrencilere kurs sonunda kapsamlı bir kurs raporu ve bir İngilizce sertifikası verilecektir.