Education system

Yurtdışındaki eğitim standartlarını Türkiyeye getiren Cambridge Academy alanında uzman yabancı eğitmen kadrosu, teknolojiyle donatılmış merkezi, uluslararası öğrenci grupları ve pratik yapmanıza olanak tanıyan etkinlikleriyle İngilizce öğrenmek isteyen herkese İstanbulun merkezi Mecidiyeköy’de  hizmet veriyor.

Cambridge Academy, dil öğrenmenin altın kuralının bol bol pratik yapmak olduğu bilinciyle öğrencilerine her seviyeye uygun pratik yapacakları yoğun ve interaktif bir eğitim programı sunuyor.Haftada 5 gün günde 4’er saat ders ve 1’er saat aktiviteden oluşan eğitim programları uygulanmaktadır.Cambridge Academy, haftanın her gününü öğrecilerin eğitsel ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde planlar ve 4 haftalık eğitim süreci sonunda  kurun başarı ile tamamlanmasını sağlar.Haftaiçi Sabah (yoğun) Haftaiçi öğleden sonra (yoğun) Haftaiçi akşam (ekonomik) ve Haftasonu sabah program seçenekleri mevcuttur.

A comprehensive and professional education system is applied with a wide range of personal, institutional and exam-oriented trainings. Cambridge Academy adopts a multidimensional education system that meets students’ educational needs in order to learn and use English effectively. learns English without losing time by choosing the appropriate program. [/ vc_column_text]

[/ vc_column] [/ vc_row]

Fiyat Teklifi Al

[/ vc_column] [/ vc_row]