Payment Methods

Gizlilik Beyanı

Cambridge Academy Istanbul, bu web sitesinin kullanıcılarının gizliliğini ve bu veriler Cambridge Academy Istanbul’nin mülkiyetinde olduğunda web sitesi ziyaretçilerinin sağladığı bilgilerin güvenliğini korumaya kararlıdır.

Herkes bu web sitesine bilgi göndermeden önce ilk önce internetin güvenli olmayan doğasını ve verdikleri bilgilerin bütünlüğüne yol açabileceği riski kabul etmelidir. Buna göre, Cambridge Academy Istanbul, veri aktarılırken meydana gelebilecek verilerin kaybolması veya kötüye kullanılması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bu web sitesi aracılığıyla bilgi alınmasından sonra, Cambridge Academy Istanbul kişisel verilerin güvenli olmasını ve kötüye kullanıma açık olmamasını sağlamak için sorumlu önlemler alacaktır.

Politikamız

Gizlilik politikamız, sizden topladığımız veya bize sağladığınız kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve sakladığımızı açıklamaktadır. Kişisel verilerinizi kullanma şeklimizi anlamak için lütfen aşağıdakileri okuyun. Www.cambridgeistanbul.com/ (Cambridge Academy Istanbul web sitesi) web sitemizi kullanarak, bu politikada açıklanan uygulamaları kabul etmiş ve kabul etmiş olursunuz.

Sizden toplayabileceğimiz veriler:

Hizmetlerimize abone olurken, Cambridge Academy Istanbul web sitesini tercihlerinizle kişiselleştirirken, sosyal medya işlevlerinde yer alırken, materyal gönderirken veya diğer Cambridge Academy Istanbul hizmetlerini talep ederken Cambridge Academy Istanbul web sitesi aracılığıyla elde edilen / sağlanan bilgiler.

Bizimle iletişime geçerseniz, e-posta yoluyla sizi tanımlayan yazışmalarınızın kaydını tutabiliriz. Cambridge Academy Istanbul web sitesine yaptığınız ziyaretlerin ve çevrimiçi kaynaklara veya materyallere erişimin ayrıntıları. Özel amaçlar için CV’lerden ve başvuru formlarından detaylar. Sistem yönetimi için bilgisayarınız, IP adresi ve işletim sisteminiz hakkında da bilgi toplayabiliriz.

Bilgilerinizi kim işler?

Cambridge Academy Istanbul, bize verdiğiniz kişisel bilgilerin veri denetleyicisidir.

Bu, Cambridge Academy Istanbul’nin herhangi bir kişisel verinin hangi amaçla ve hangi şekilde işleneceğini belirlediği anlamına gelir. Cambridge Academy Istanbul yönetim ekibi veri kontrol sorumluluklarını denetler.