Konuşma Kursları

ŞİŞLİ, BEŞAKŞEHIR

FİLM KULÜBÜ

HERGÜN 5 SAAT

HER AY

OKUMA KULÜBÜ

 AKREDITASYON

Özellikler
  • Tarih
    Her Ay
  • Öğrenci Sayısı
    En fazla 12
  • Yaş Sınırı
    16+

Cambridge Academy ile ihtiyacınız olan genel İngilizce kursu İstanbul sınırları içerisinde! Genel İngilizce kurslarımız; dil ve iletişim becerilerini geliştirmek, İngilizce seviye belirleme sınavlarında harikalar yaratmak veya sadece keyifli bir ortamda verimli bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyen bireylere hitap ediyor.

Her biri toplam 2 ay süren 6 seviyeden oluşan genel İngilizce kurslarımız ile İstanbul İngilizce kursu arayışınızı sonlandırabilirsiniz. Genel İngilizce kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize ücretsiz seviye testi yapılacak ve ardından öğrencilerimiz kendi seviyelerine en uygun sınıflara yerleştirilecektir.

Genel İngilizce kursundaki her seviye, teorik eğitime olduğu kadar uygulamalı eğitime de odaklanmaktadır. Böylece tüm öğrencilerimiz bir yandan temel gramer, kelime bilgisi ve İngilizce deyimler gibi önemli konu başlıklarında bilgilerini pekiştirirken diğer yandan da bol bol konuşma, dinleme, okuma ve yazma pratiği yapma fırsatı yakalıyor.

Her istek ve ihtiyaca yönelik İngilizce kurslar hazırlayan Cambridge Academy, genel İngilizce kurslarını özel bir sınav veya amaçtan çok her yönüyle günlük İngilizceye yoğunlaşmak isteyen kişilere sunuyor. Seviyesi ve türü ne olursa olsun tüm kurslarında öğrencilerine İngilizceyi ‘gerçekten’ öğretmeyi amaçlayan kurumumuz, genel İngilizce kurslarında da yazma ve konuşma pratiğine büyük önem veriyor. Öğrencilerimizin günlük İngilizceyi etkin bir şekilde kullanabilmesi ve kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesi adına öğrencilerimizi kursun her saniyesinde yoğun bir şekilde İngilizceye maruz bırakıyoruz.

Güler yüzlü ve deneyimli öğretmenlerimiz, karşılıklı iletişimin ön planda olduğu derslere ilaveten öğrencilerimizin aktif katılımlarıyla daha da keyifli hale gelen pek çok farklı etkinlik düzenliyor. Söz konusu etkinlikler arasında renkli diyaloglar, rol yapma oyunları, grup tartışmaları ve çok daha fazlası yer alıyor. Ayrıca öğrencilerimizin pratik becerilerini olduğu kadar teorik bilgilerini de pekiştirmek adına öğrenci psikolojisine dost, ilgi çekici ve güncel materyal ve ders kitapları kullanmaya azami özen gösteriyoruz. En keyifli öğrenme ortamına sahip genel İngilizce kursu İstanbul Cambridge Academy’de!